Pages Navigation Menu

We remove language barriers

ImTranslator Online Çevirmen

ImTranslator nedir?
Online Çevirmen gerçek zamanlı çeviri yapar için afrika dili, almanca, arapça, arnavutça, belarusça, bulgarca, cekçe, çince, danca, endonezyaca, estonyaca, farsça, filipince, fince, fransızca, , galce, galiçyaca, haiti creole, hintçe, hırvatça, hollandaca, ibranice, ingilizce, irlandaca, ispanyolca, isveçce, italyanca, izlandaca, japonca, katalanca, korece, lehçe, letonyaca, litvanyaca, macarca, makedonca, malezya dili, maltese, norveççe, portekizce, rumence, rusça, sırpça, slovakça, slovence, svahili, tay dili, türkçe, ukraynaca, urduca, vietnamca, yidce, yunanca.
ImTranslator çeşitli online çevirmenler tarafından desteklenmektedir online çeviri hizmetleri için en uygun erişim sağlar: Babylon, Google Translate, Microsoft Tercüman ve diğer çeviri motorları.

Animasyonlu konuşan karakterler tarafından sunulan TTS Ses çeşitli dillerde en gerçekçi, insan-sondaj şekilde metni okur: amerikan ingilizcesi, çince, fransızca, almanca, italyanca, japonca, korece, brezilya portekizcesi, rusça ve avrupa ispanyolca.

Yazım Denetleyicisi tam özellikli yüksek kaliteli yazım denetimi sunar ingilizce, fransızca, italyanca, almanca, portekizce, rusça, ispanyolca ve ukraynaca dillerinde bilgilerin doğru giriş için bir araç.

Çok Dilde Sözlük, çeviri tek tek sözcükler, ortak ifadeler ve idiomatic ifadelerini ingilizce, fransızca, almanca, italyanca, portekizce, rusça, ispanyolca dilleri ve bunların kombinasyonları.

Sanal Klavye destekleri çok dilde metin giriş arapça, bulgarca, çekçe, danca, felemenkçe, estonyaca, farsça, kaplama, fransızca, almanca, yunanca, ibranice, hintçe, macarca, izlanda, irlandaca, italyanca, letonyaca, litvanyaca, norveççe, portekizce, lehçe, romence, rusça, slovakça, slovence, ispanyolca, isveççe, türkçe, ukraynaca ve urdu dilleri.

Rus Dekoder kodlaması tanımlar bir rusça metin ve dönüştürür, gerekirse, Kiril (Windows) standart kodlama. Dekoderi, dönüştürmek için de kullanılabilir, Rusça metni Latin harfleriyle (transliterate).

ImTranslator kullanıcı arayüzü ingilizce, japonca italyanca fransızca arapça, çince, çekçe, danca, hollandaca,,, yunanca, almanca ibranice, hintçe, kore, litvanya, lehçe, portekizce, romence, rusça, ispanyolca, isveççe, türkçe olarak lokalize , ukrayna dilleri.